Chelsea z Vajlenky (nar. 17.6.2009) - CHOVNÁ FENA
 
Některé důležité informace:
DKK: A/A
Fucosidosis: N/N
Výstavy: 11. května 2013 Hradec Králové - krajská výstava psů - V1 a VT (splnění podmínek chovnosti varianty B).
Zkoušky: PZ I. (238 b.), LZ I. (337 b.), BZ I. (118 b.)
 
Štěňata:
 • 23. června 2014 Světlá pod Ještědem - V sekci Odchovy-Puppies jsou nové fotografie štěňat.

 • 20. června 2014 Světlá pod Ještědem - Štěňata už prokoukla, rostou jako z vody. Začínají se spolu zlehka prát a štěkat ;-) Některá už mají přes jeden kilogram ! Není divu, protože Chelsea se o ně vzorně stará. Už pro ně máme i jména: pejsek bude Aramis, fenky potom Agnes, Akina, Arta a Axa (hnědobílá).

 • 4. června 2014 Světlá pod Ještědem - Chelsea se narodilo pět štěňat. Jeden černobílý pejsek, tři černobílé a jedna hnědobílá fenka.

Krytí:
 • 8. června 2014 Horní Radechová - Arnold se stal vítězem klubových barvářských zkoušek se samými čtyřkami !! Následně tak získal titul Český šampion práce - CACT.
  Foto 1, Foto 2, Foto 3,

 • 1. dubna 2014 Horní Radechová - pes Arnold z Hrbovského panství, majitel p. Petr Pavlík.
  Jedná se o dvouletého psa vynikajících pracovních i exteriérových kvalit. Co se týká chovu, v otcovské linii jsou jeho předky převážně importovaní jedinci. To zvyšuje chovatelské možnosti potomků. Začátkem května se chystáme na vyšetření ultrazvukem, o jeho výsledku budeme informovat.
  Nicméně již v tuto chvíli jsou zadaná dvě štěňata !!, z toho jedna fenka. Případní další zájemci se mohou ozvat již nyní - telefon nebo mail viz úvodní strana webu.

 
Důležité psí dokumenty: